Chápeme, že v dnešní době je rychlá odezva důležitá, takže se snažíme odpovídat co nejdřív, přesto to někdy může chvíli trvat (říká se, že na dobré věci si prostě musíme počkat :-)). I když je u nás někdo na recepci během pracovní doby u počítače, občas jsme zaměstnáni klienty, kteří právě přišli na konzultaci nebo zákrok. Někdy nemůžeme hned odpovědět, protože čekáme na potvrzení lékaře o volném termínu, který jste si vybrali.

Prosíme o trpělivost, odpovíme vám hned jakmile to bude možné. Pokud neobdržíte odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k problému s odesláním formuláře nebo váš e-mail neprošel spamovým filtrem. V takovém případě se neváhejte ozvat telefonicky.

Pokud už jste byli na stránce Rezervace konzultace viděli jste, že skleroterapii můžete podstoupit v několika vybraných městech a na několika vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech je více poboček, adresa kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Na jedné klinice se specializují na ablaci, ale jinde mohou být lepší na flebektomii. Na základě vámi odeslaných požadavků, bude vybráno odpovídající pracoviště ve vybraném městě.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  | flebolog@skleroterapie.cz

Internetové stránky skleroterapie.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na základě recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář