Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Skleroterapie je oblíbenou volbou pro mnoho pacientů trpících křečovými žilami nebo metličkami. Na internetu lze nalézt mnoho recenzí a hodnocení od těch, kteří touto metodou již prošli. Zde je pár příkladů:

Vynikající výsledek. Celý život mám problém s žilkami kolem nosu a na bradě. Kolem šedesátých narozenin se to ještě víc zhoršilo, tak jsem se odvážila na tento zákrok a lituji jen toho že jsem nešla dříve. Nic nebolelo a trvalo to jen pár minut.

Super rychlý zákrok bez velké bolesti s výborným výsledkem. Pocitově mi to přišlo jako píchnutí malé včeličky, nic co by se nedalo vydržet. Na obličeji to bylo o něco víc nepříjemné, ale opět nic co by se pro krásu nedalo vydržet. Pokožka po zákroku byla pár dní červená a vypadala spáleně jak po opalování. To po dvou hodinách odeznělo, ale týden jsem potom měla menší stroupky. Zamaskováno make-upem, ale pozor používejte minerální make-up.

Byla jsem na prvním zákroku před 3 měsíci a vracím se pro další dávku a na dalších místech. Výsledek je jednoznačně vynikající.

Jsem modelka noh (fotím punčochy, ponožky a podobně) a musím nohy udržovat v dokonalém stavu, bez jizev a žilek apod. Začala jsem si všímat drobných žilek za koleny a na chodidlech. Slyšela jsem hodně dobrých recenzí na tuto kliniku a proto jsem se rozhodla zákrok podstoupit. Doktor doporučil udělat na každou nohu zvlášť, během dvou sezení. Trvalo to déle než jsem si myslela ale výsledek je stoprocentní. 

Bylo to nejlepší rozhodnutí. Doktor mi během konzultace vše dopodrobna vysvětlil. Jsem moc ráda že jsem dostala i rychlo lekci ohledně zákroku, případných komplikací, co ošetření předchází a jak vůbec takové žilky vnikají. Takže konzultace byla i edukativní. Doktor měl celý zákrok hotový během 30 minut a vyčaroval úžasný výsledek. Jsem moc spokojena.

Pod okem jsem měl velkou, modrou žilku a vypadal jsem jako Edward z filmu Stmívání. Odhodlal jsem se na tento zákrok jenom díky přístupu doktora. Cítil jsem se naprosto bezpečně a všichni byli velmi vstřícní a ochotní. Celý zákrok mi popsal, vysvětlil všechny detaily a odpověděl na moje otázky. Ani na minutu jsem se necítil zženštile (měl jsem za to, že na zákrok chodí především ženy). Doktor říkal že, sklerotizaci podstupuje víc chlapů než bych si myslet.